Про компанію YACCO

YACCO SAS-найстаріший французький виробник високоякісних масел і мастил. З 2016 року масло YACCO стало доступно також і в Україні — офіційний імпортер Yacco Україна гарантує високу якість продукції і захист від фальсифікату, вся продукція поставляється безпосередньо з заводу YACCO у Франції.

Виробничі потужності і лабораторія компанії Yacco розташовані у Франції і відповідають вимогам стандарту ISO 9001 : 2008 (системи менеджменту якості). Управління виробництвом мастильних матеріалів повністю автоматизовано, починаючи з етапу блендінга і закінчуючи упаковкою готової продукції. Компанія має в своєму розпорядженні власну дослідницьку лабораторію, здатну формулювати продукти відповідають останнім запитам автовиробників, на основі базових масел останнього технологічного покоління.

На нашому сайті представлена лінійка продукції YACCO (Якко), призначена для легкових автомобілів і мотоциклів, а також Трансмісійні масла і сервісні рідини. Асортимент продукції YACCO включає в себе моторні масла для мототехніки, вантажівок, будівельної та агротехніки, масла для човнів і катерів, авіаційні масла для невеликих літаків, масла для садової техніки. Компанією також проводиться широка номенклатура трансмісійних масел, антифризів, Гальмівна рідина, мастила. Компанія також пропонує спеціалізовані масла YACCO для класичних і колекційних автомобілів.

.